Kółko antystatyczne, skrętne, z mocowaniem na cztery śruby, nośność 205 kg
nr art.: 120195
174,00 zł bez VATu
214,02 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 115
Opis
- obudowa kółek wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej
- tarcza koła wykonana jest z ocynkowanej blachy stalowej, łożysko rolkowe
- koło przymocowane jest przy pomocy śruby z nakrętką
- bieżnik wykonany jest z czarnej gumy (twardość A85 Shore) , która nie brudzi podłogi
- z osłonami przeciwkurzowymi
- przystosowane do pracy v temeperaturach od -20°C do + 60°C
- elektroprzewodzące
- spełniają normy
- kółka z mocowaniem przez płytkę
- dwurzędowe łożysko kulkowe obrotnicy
Parametry
| materiał obręczy | czarna guma |
| mocowanie | płytka na cztery śruby |
| rozstaw otworów | 105x75/80 mm |
| wykonanie | zestaw skrętny |
| wymiary płytki | 137 x 105 mm |
| ciężar | 3,23 kg |
| nośność | 205 kg |
| nośność statyczna | 410 kg |
| średnica koła | 200 mm |
| średnica otworu | 11 mm |
| szerkość (bieżnik) | 50 mm |
| wys. montażowa | 240 mm |



