Czterodrożny wózek paletowy, nośność 1500 kg, koła poliuretan

Opis
Paletowy wózek niskiego podnoszenia jest przeznaczony do przenoszenia towarów na paletach EURO ewentualnie na paletach i powierzchniach o podobnych rozmiarach przystosowanych do wideł podnoszących. Stalowa wzmocniona rama zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Dyszel jest z ergonomiczną poręczą i gumowym uchwytem.
Agregat hydrauliczny z zamkniętym obiegiem hydraulicznym jest kompaktowym odlewem z wbudowanym zaworem przepustowym chroniącym przed przeciążeniem.
W najwyższym położeniu dochodzi do kontaktu z podkładką tylnych kółek jezdnych umożliwiających boczny ruch wózka. Odpowiedni szczególnie na ograniczonych przestrzeniach np. powierzchnia ładunkowa pojazdu ciężarowego.
koła obrotowe: 200x50 mm, FE/PU
koła widłowe: 80x70 mm, PU, tandem
+ poprzeczne: 65x60 mm, PA
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | standard |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 210 mm |
| ciężar | 92 kg |
| nośność | 1500 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 540 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |





