Profesjonalny nożycowy wózek paletowy, nośność 1000 kg, podnoszenie 85-800 mm, koła poliuretan
nr art.: 103985
2 705,00 zł bez VATu
3 327,15 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 85
Opis
Nożycowy wózek paletowy ma wielofunkcyjne zastosowanie tj. jako platforma podnośna lub jako wózek paletowy.
Przy osiągnięciu wysokości ok. 400 mm wózek automatycznie staje się stacjonarny, obciążenie przenosi się z kółek obrotowych na wsporniki boczne, które zwiększa stabilność wózka.
Płynna regulacja opuszczania chroni ładunek przed uszkodzeniem. Zawór bezpieczeństwa chroni wózek przed ewentualnym przeciążeniem. Przy mniejszym obciążeniu działa szybkie podnoszenie, a do osiągnięcia maksymalnej wysokości potrzeba około 30 podniesień, przy dużym obciążeniu około 80-ciu podniesień.
koła skrętne: 180x50 mm, poliuretan
rolki widłowe: 75x50 mm, single
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | stal |
| podnoszenie | quick lift |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| ciężar | 128 kg |
| nośność | 1000 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 540 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |





