Szafka pod stół warsztatowy, otwarta, 1 półka, wys. x szer. x gł.: 527x480x610 mm
nr art.: 120299

599,00 zł bez VATu
736,77 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Opis
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo, szafki szare RAL, drzwi i szuflady niebieske RAL 5012
- zamykanie – zamek centralny z blokadą przeciwko wysuwaniu się kilku szuflad jednocześnie
- szuflady mają masywne wysuwanie z łożyskami kulkowymi, wysuwanie 90%, uchwyty przez całą szerokość szuflady
- drzwiczki z jednopunktową blokadą
- stoły z wsuwanymi kontenerami muszą być wyposażone w łącznik dolny (patrz Akcesoria)
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 30 kg |
| głębokość | 610 mm |
| szerokość | 480 mm |
| wysokość | 527 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 0 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość szafek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120297
0 szt.
3 szt.
983,00 zł
Na magazynie (2 szt.)
120298
1 szt.
0 szt.
599,00 zł
Na magazynie (1 szt.)









