Kontener pod stół warsztatowy, wys. x szer. x gł.: 700x480x610 mm, 3 szuflady
nr art.: 120300

1 142,00 zł bez VATu
1 404,66 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Opis
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo, szafki szare RAL, drzwi i szuflady niebieske RAL 5012
- zamykanie – zamek centralny z blokadą przeciwko wysuwaniu się kilku szuflad jednocześnie
- szuflady mają masywne wysuwanie z łożyskami kulkowymi, wysuwanie 90%, uchwyty przez całą szerokość szuflady
- drzwiczki z jednopunktową blokadą
- stoły z wsuwanymi kontenerami muszą być wyposażone w łącznik dolny (patrz Akcesoria)
wysokość szuflady: 2 x 170 mm, 1 x 260 mmParametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 610 mm |
| szerokość | 480 mm |
| wysokość | 700 mm |
| ilość szafek | 0 szt. |
| ilość szuflad | 3 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość szafek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120301
0 szt.
4 szt.
1 317,00 zł
Na magazynie (7 szt.)
120302
1 szt.
1 szt.
890,00 zł
Na magazynie (1 szt.)
120303
1 szt.
0 szt.
599,00 zł
Na magazynie (3 szt.)










