Wózek paletowy Pramac GS EVO z szybkim podnoszeniem, długość wideł 800 mm, nośność 2500 kg, koła poliuretan/ poliuretan(single)


Opis
Paletowy wózek niskiego podnoszenia jest przeznaczony do przenoszenia towarów na paletach EURO ewentualnie na paletach i powierzchniach o podobnych rozmiarach przystosowanych do wideł podnoszących. Stalowa wzmocniona rama zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Dyszel jest z ergonomiczną poręczą i gumowym uchwytem.
Agregat hydrauliczny z zamkniętym obiegiem hydraulicznym jest kompaktowym odlewem z wbudowanym zaworem przepustowym chroniącym przed przeciążeniem.
Na końcach wideł znajdują się od spodu dwa najazdowe kółka nylonowe celem ułatwienia najeżdżania pod palety i pokonywania ewentualnych przeszkód.
koła skrętne: 200x45 mm, poliuretan
rolki widłowe: 82x60 mm, poliuretan, single
QUICK LIFT - Doskonała funkcja do szybkiego podnoszenia ładunków.
Specjalna pompa hydrauliczna oszczędza czas i wysiłek obsługi, znacznie zwiększa wydajność. Juz 3 ruchy dyszla wystarczą, aby unieść paletę i móc ją przesunąć, a 5 ruchów wystarczy aby osiągnąć maksymalną wysokość podnoszenia.
Funkcja szybkiego podnoszenia może być używana do obciążeń do 150 kg.
W przypadku wyższych obciążeń hydraulika automatycznie przełącza się na funkcję standardowego wózka paletowego, tzn. przy pełnym obciążeniu 2500 kg potrzeba 12 ruchów dyszla, aby osiągnąć maksymalną wysokość podnoszenia.
Wyprodukowano w UE
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | quick lift |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| ciężar | 57 kg |
| nośność | 2500 kg |
| długość wideł | 800 mm |
| szerokość całkowita | 525 mm |
| szerokość wideł | 150 mm |











