Wózek paletowy niskiego podnoszenia Pramac GS EVO, nośność 3000 kg, koła poliuretan/poliuretan
nr art.: 120312

2 887,00 zł bez VATu
3 551,01 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 2 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 80
Opis
Paletowy wózek niskiego podnoszenia jest przeznaczony do przenoszenia towarów na paletach EURO ewentualnie na paletach i powierzchniach o podobnych rozmiarach przystosowanych do wideł podnoszących. Stalowa wzmocniona rama zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Dyszel jest z ergonomiczną poręczą i gumowym uchwytem.
Agregat hydrauliczny z zamkniętym obiegiem hydraulicznym jest kompaktowym odlewem z wbudowanym zaworem przepustowym chroniącym przed przeciążeniem.
Na końcach wideł znajdują się od spodu dwa najazdowe kółka nylonowe celem ułatwienia najeżdżania pod palety i pokonywania ewentualnych przeszkód.
koła skrętne: 200x45 mm, poliuretan
rolki widłowe: 82x60 mm, poliuretan, tandem
Wyprodukowano w UE
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | standard |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| ciężar | 88 kg |
| nośność | 3000 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 525 mm |
| szerokość wideł | 150 mm |













