Cichy wózek paletowy Pramac SILENT, nośność 2000 kg, koła guma/poliuretan


Opis
Paletowy wózek niskiego podnoszenia jest przeznaczony do przenoszenia towarów na paletach EURO ewentualnie na paletach i powierzchniach o podobnych rozmiarach przystosowanych do wideł podnoszących. Stalowa wzmocniona rama zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji. Dyszel jest z ergonomiczną poręczą i gumowym uchwytem.
Agregat hydrauliczny z zamkniętym obiegiem hydraulicznym jest kompaktowym odlewem z wbudowanym zaworem przepustowym chroniącym przed przeciążeniem.
Wózek paletowy PRAMAC Silent został zaprojektowany tak aby obniżyć hałas nawet w najgorszych warunkach jak np. nierówna i wykafelkowana posadzka. PRAMAC Silent to idealne urządzenie do pracy w miejscach, w których należy zachować niski poziom hałasu np. przy dostawach towarów do sklepów w osiedlach mieszkaniowych, szpitali itp.
PRAMAC Silent ma poziom hałasu poniżej 60dB potwierdzony certyfikatem PIEK
Aby uzyskać redukcje wibracji a hałasu, SILENT wyposażony jest w:
- potrójne rolki widłowe z soft-poliuretanu (75 Shore)
- gumowe koła skrętne
- pełne cięgna popychające
- ocynkowany widelec z otworami o zmniejszonej tolerancji dopasowania
- sworznie o zmniejszonej tolerancji dopasowania
- plastikowe podkładky na wszystkich metalowych połączeniach
- zmodyfikowana rączka z linką pokrytą gumą.
Na końcach wideł znajdują się od spodu dwa najazdowe kółka nylonowe celem ułatwienia najeżdżania pod palety i pokonywania ewentualnych przeszkód.
koła skrętne: 200x50 mm, czarna guma
rolki widłowe: 80x30 mm, soft poliuretan, triple
Wyprodukowano w UE
Parametry
| materiał kół skrętnych | czarna guma |
| Materiał rolek widłowych | soft poliuretan |
| podnoszenie | standard |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| ciężar | 78 kg |
| nośność | 2000 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 525 mm |
| szerokość wideł | 150 mm |













