Nożycowy wózek paletowy PRAMAC HX10M, nośność 1000 kg, podnoszenie 85-800 mm, koła poliuretan
nr art.: 120314

4 840,00 zł bez VATu
5 953,20 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 85
Opis
- wyprodukowano w UE
- QUICK-LIFT
Nożycowy wózek paletowy ma wielofunkcyjne zastosowanie tj. jako platforma podnośna lub jako wózek paletowy.
Przy osiągnięciu wysokości ok. 400 mm wózek automatycznie staje się stacjonarny, obciążenie przenosi się z kółek obrotowych na wsporniki boczne, które zwiększa stabilność wózka.
Płynna regulacja opuszczania chroni ładunek przed uszkodzeniem. Zawór bezpieczeństwa chroni wózek przed ewentualnym przeciążeniem. Przy obciążeniu mniejszym niż 150 kg działa szybkie podnoszenie a do osiągnięcia maksymalnej wysokości potrzeba około 30 podniesień, przy większym obciążeniu około 60-ciu podniesień.
koła skrętne: 200x45 mm, poliuretan
rolki widłowe: 80x50 mm, single
Parametry
| materiał kół skrętnych | poliuretan |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | quick lift |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| ciężar | 104 kg |
| nośność | 1000 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 540 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |









