Stół warsztatowy, dł. x gł. x wys.: 1200x700x827 mm, kolor niebieski RAL5012, 1 szuflada
nr art.: 120328

1 843,00 zł bez VATu
2 266,89 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 321
Opis
Blat roboczy
- masywny blat wykonany z kantówek z drewna bukowego, blat jest następnie szlifowany i nasączony roztworem oleju lnianego
- ścięte krawędzie
- bez otworów montażowych
Szafki i kontenery
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- zamykanie – zamek centralny z blokadą przeciwko wysuwaniu się kilku szuflad jednocześnie
- szuflady mają masywne wysuwanie z łożyskami kulkowymi, wysuwanie 90%, uchwyty przez całą szerokość szuflady
- drzwiczki z jednopunktową blokadą
Podstawa – masywna konstrukcja stalowa polakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Stoły dostarczane są w stanie zdemontowanym, tzn. blat nie jest połączony z podstawą ewentualnie szafką. Kontenery są gotowe, kompletne.
wysokość szuflady: 1 x 170 mmParametry
| nośność | 500 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 700 mm |
| grubość blatu | 27 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 827 mm |
| ilość szafek | 0 szt. |
| ilość szuflad | 1 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
szerokość
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120331
1200 mm
2 szt.
2 109,00 zł
w drodze
120329
1700 mm
1 szt.
2 044,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
120332
1700 mm
2 szt.
2 311,00 zł
Na magazynie (4 szt.)
120330
2100 mm
1 szt.
2 209,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
120333
2100 mm
2 szt.
2 477,00 zł
Na magazynie (3 szt.)








