Stół warsztatowy, dł. x gł. x wys.: 1200x700x827 mm, kolor niebieski RAL5012, 2 szafki
nr art.: 120342

2 457,00 zł bez VATu
3 022,11 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 321
Opis
Blat roboczy
- masywny blat wykonany z kantówek z drewna bukowego, blat jest następnie szlifowany i nasączony roztworem oleju lnianego
- ścięte krawędzie
- bez otworów montażowych
Szafki i kontenery
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- zamykanie – zamek centralny z blokadą przeciwko wysuwaniu się kilku szuflad jednocześnie
- szuflady mają masywne wysuwanie z łożyskami kulkowymi, wysuwanie 90%, uchwyty przez całą szerokość szuflady
- drzwiczki z jednopunktową blokadą
Podstawa – masywna konstrukcja stalowa polakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Stoły dostarczane są w stanie zdemontowanym, tzn. blat nie jest połączony z podstawą ewentualnie szafką. Kontenery są gotowe, kompletne.
wysokość szafky: 527 mmParametry
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| kolor podstawy | niebieski RAL5012 ![]() |
| nośność | 500 kg |
| głębokość | 700 mm |
| grubość blatu | 27 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 827 mm |
| ilość szafek | 2 szt. |
| ilość szuflad | 0 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość szafek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120341
0 szt.
6 szt.
3 203,00 zł
w drodze
120340
1 szt.
3 szt.
2 807,00 zł
w drodze
120357
1 szt.
4 szt.
3 161,00 zł
w drodze
120358
1 szt.
0 szt.
1 843,00 zł
w drodze









