Stół warsztatowy, dł. x gł. x wys.: 1700x700x827 mm, kolor niebieski RAL5012, 1 półka, 2 szafki
nr art.: 120351

3 269,00 zł bez VATu
4 020,87 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Opis
Blat roboczy
- masywny blat wykonany z kantówek z drewna bukowego, blat jest następnie szlifowany i nasączony roztworem oleju lnianego
- ścięte krawędzie
- bez otworów montażowych
Szafki i kontenery
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- zamykanie – zamek centralny z blokadą przeciwko wysuwaniu się kilku szuflad jednocześnie
- szuflady mają masywne wysuwanie z łożyskami kulkowymi, wysuwanie 90%, uchwyty przez całą szerokość szuflady
- drzwiczki z jednopunktową blokadą
Podstawa – masywna konstrukcja stalowa polakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Stoły dostarczane są w stanie zdemontowanym, tzn. blat nie jest połączony z podstawą ewentualnie szafką. Kontenery są gotowe, kompletne.
wysokość szafky: 527 mmParametry
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| kolor podstawy | niebieski RAL5012 ![]() |
| nośność | 500 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 30 kg |
| głębokość | 700 mm |
| grubość blatu | 27 mm |
| szerokość | 1700 mm |
| wysokość | 827 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szafek | 3 szt. |
| ilość szuflad | 0 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość szafek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120352
0 szt.
9 szt.
4 388,00 zł
w drodze
120350
1 szt.
3 szt.
3 643,00 zł
w drodze
120360
1 szt.
4 szt.
3 362,00 zł
Na magazynie (3 szt.)
120359
2 szt.
4 szt.
3 975,00 zł
Na magazynie (1 szt.)









