Nożycowy wózek paletowy PRAMAC HX10E, elektrohydrauliczne podnoszenie 85-800 mm, nośność 1000 kg


Opis
- wyprodukowano w UE
- równomierne i szybkie podnoszenie bez wysiłku fizycznego.
- wbudowany standardowy akumulator samochodowy 12V/60Ah
Wózek paletowy ma uniwersalne zastosowanie jako platforma podnośna lub wózek paletowy.
Podnośnik elektrohydrauliczny zasilany wbudowanym standardowym akumulatorem samochodowym 12V/60Ah (udzielamy 6 miesięcznej gwarancji na akumulator). W standardowej dostawie znajduje się zewnętrzna ładowarka akumulatorowa .
Prędkość podnoszenia:
- bez obciążenia: 0,13 m / s
- z obciążeniem: 0,08 m / s
Przy osiągnięciu wysokości ok. 400 mm wózek automatycznie staje się stacjonarny, obciążenie przenosi się z kółek obrotowych na wsporniki boczne, które zwiększa stabilność wózka.
Płynna regulacja opuszczania chroni ładunek przed uszkodzeniem. Zawór bezpieczeństwa chroni wózek przed ewentualnym przeciążeniem.
koła skrętne: 200x50 mm, czarna guma
rolki widłowe: 80x50 mm, poliuretan, single
Parametry
| materiał kół skrętnych | czarna guma |
| Materiał rolek widłowych | poliuretan |
| podnoszenie | elektrohydrauliczne |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 800 mm |
| ciężar | 139 kg |
| nośność | 1000 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 540 mm |
| szerokość wideł | 160 mm |

















