Wózek paletowy niskiego podnoszenia z napędem elektrycznym PRAMAC AGILE, nośność 1200 kg


Opis
- Napęd: elektryczny lub ręczny
- Akumulator litowo-jonowy, łatwy do wymiany
- Całkowity ciężar wózka tylko 88 kg
- Wyprodukowano w UE
AGILE to kompaktowy, lekki, prosty i przyjazny dla użytkownika ręczny wózek paletowy z napędem elektrycznym. Jest idealnym pomocnikiem minimalizującym wysiłek fizyczny operatora.
Idealne do supermarketów, sklepów i operacji, gdzie często pracują z nimi kobiety, dla których praca z klasycznym wózkiem paletowym może być zbyt ciężka.
W AGILE napędzane są oba koła skrętne, co zapewnia optymalną przyczepność do podłoża.
Zdolność podjazdu przy pełnym załadunku maks. 5%, maksymalna prędkość jazdy 5,3 km/h.
Kontrola trakcji zapobiega poślizgowi kół, zapewnia bezpieczeństwo i minimalizuje zużycie kół.
Przełącznik pracy umożliwia wybór napędu elektrycznego lub ręcznego. W trybie elektrycznym samochód wyposażony jest w hamulec. Kiedy akumulator jest rozładowany, AGILE zachowuje się jak standardowy ręczny wózek paletowy.
Wymienny akumulator litowo-jonowy 10,4 Ah można łatwo wyjąć i wymienić. Dodatkowy / zapasowy akumulator można zamówić jako akcesorium. Gwarancja na akumulator wynosi jeden rok. Czas ładowania to ok. 2 godziny, czas użytkowania do 3 godzin. Ładowarka jest częścią standardowej dostawy.
QUICK LIFT - Doskonała funkcja do szybkiego podnoszenia ładunków.
Specjalna pompa hydrauliczna oszczędza czas i wysiłek obsługi, znacznie zwiększa wydajność. Juz 2 ruchy dyszla wystarczą, aby unieść paletę i móc ją przesunąć.
Funkcja szybkiego podnoszenia może być używana do obciążeń do 150 kg.
Koła skrętne: 200x40 mm, czarna guma
Rolki widłowe: 82x60 mm, poliuretan, tandem
Parametry
| materiał kół skrętnych | czarna guma |
| Materiał rolek widłowych | nylon |
| podnoszenie | quick lift |
| zakres podnoszenia (min.-max.) | 85 - 200 mm |
| ciężar | 88 kg |
| nośność | 1200 kg |
| długość wideł | 1150 mm |
| szerokość całkowita | 525 mm |
| szerokość wideł | 150 mm |















