Stół warsztatowy, dł. x gł. x wys.: 2100x700x827 mm, kolor niebieski RAL5012/ szary RAL7035, 5 szuflad
nr art.: 120379

2 770,00 zł bez VATu
3 407,10 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 1 szt.
Opis
Blat roboczy
- masywny blat wykonany z kantówek z drewna bukowego, blat jest następnie szlifowany i nasączony roztworem oleju lnianego
- ścięte krawędzie
- bez otworów montażowych
Szafki i kontenery
- konstrukcja z blachy stalowej lakierowanej proszkowo
- zamykanie – zamek centralny z blokadą przeciwko wysuwaniu się kilku szuflad jednocześnie
- szuflady mają masywne wysuwanie z łożyskami kulkowymi, wysuwanie 90%, uchwyty przez całą szerokość szuflady
- drzwiczki z jednopunktową blokadą
Podstawa – masywna konstrukcja stalowa polakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Stoły dostarczane są w stanie zdemontowanym, tzn. blat nie jest połączony z podstawą ewentualnie szafką. Kontenery są gotowe, kompletne.
wysokość szafky: 800 mmwysokość szuflady: 3 x 85 mm, 1 x 170 mm, 1 x 260 mm
Parametry
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| kolor podstawy | niebieski RAL5012 ![]() |
| nośność | 500 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 700 mm |
| grubość blatu | 27 mm |
| szerokość | 2100 mm |
| wysokość | 827 mm |
| ilość szafek | 0 szt. |
| ilość szuflad | 5 szt. |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ilość szafek
ilość szuflad
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120385
0 szt.
8 szt.
4 047,00 zł
Na magazynie (2 szt.)
120382
1 szt.
0 szt.
1 821,00 zł
Na magazynie (2 szt.)
120376
1 szt.
4 szt.
3 182,00 zł
Na magazynie (2 szt.)








