rabat ilościowy
Krzesło ISO, siedzisko i oparcie tapicerowane, kolor jasnoszary, konstrukcja lakierowana czarna
nr art.: 120386

130,00 zł bez VATu
159,90 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
117,00 zł
dla 4 - 20 szt.
110,00 zł
dla 21 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 50 szt.
Opis
- ustawiane w stos nawet do 10 szt.
- możliwość montażu pulpitu do wykonywania notatek
- siedzisko i oparcie tapicerowane
Pokrycie z wysokiej jakości materiału Basic Fabric: 100% poliester, 270 g/m2, certyfikat na ścieranie Martindale na 90 000 cykli
- stalowa konstrukcja lakierowana w kolorze czarnym
Parametry
| kolor | szary, jasny ![]() |
| materiał podstawy | stal lakierowana |
| podłokietniki | nie |
| powierzchnia siedziska | tkanina |
| szerokość zewnętrzna | 545 mm |
| wysokość zewnętrzna | 820 mm |
| zewnętrzna głębokość | 560 mm |
| ustawialność w stos | 10 szt. |

















