Popielniczka naścienna, profil kwadratowy, pojemność 3 l
nr art.: 120387
208,00 zł bez VATu
255,84 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
187,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 492
Opis
- stal lakierowana na czarno z płytką do gaszenia niedopałków
- do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków
- opróżnianie: przez przednie drzwiczki zamykane na klucz
- pojemność 3 litry
- do użytku wewnątrz i na zewnątrz budynków
- opróżnianie: przez przednie drzwiczki zamykane na klucz
- pojemność 3 litry
Parametry
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | tak |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| pojemność | 3 l |
| głębokość | 85 mm |
| szerokość | 250 mm |
| wysokość | 350 mm |



