Składana tacka awaryjna, pojemność 3 l, 500x330x60 mm, opakowanie 5 szt.
nr art.: 120389

613,00 zł bez VATu
753,99 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
opak.
na zamówienie (8 dni)
Opis
Uniwersalna składana tacka awaryjna do krótkiego przechowywania zanieczyszczonych substancji oraz do szybkiego przechwytywania wyciekających niebezpiecznych substancji.
- wyprodukowana ze specjalnej trzywarstwowej polipropylenowej płyty
- wodoodporna
- odporne na większość popularnych chemikaliów (zestawienie dostępne w zakładce Dokumenty)
- zakres temperatur: -20°C do +130°C
- oszczędność miejsca podczas transportu i przechowywania
- szybkie składanie bez narzędzi
- zagięte krawędzie służą jako uchwyty do przenoszenia
- jednorazowe (wszechstronne w niskiej cenie / odpady niebezpieczne usuwane razem z pojemnikiem)
- skonstruowany zgodnie z wymiarami zestawów ADR
Opakowanie zawiera 5 sztuk.
Parametry
| kolor | biały ![]() |
| materiał | 3-warstwowy polipropylen |
| wykonanie | bez rusztu |
| ciężar | 0,3 kg |
| objętość wychwytu | 3 l |
| długość całkowita | 500 mm |
| szerokość całkowita | 330 mm |
| wysokość całkowita | 60 mm |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
objętość wychwytu
długość całkowita
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120388
0,5 kg
15 l
600 mm
924,00 zł
na zamówienie (8 dni)

















