Warsztatowa szafa na narzędzia, wys.x szer.x gł: 1950x950x500mm, panele perforowane, 2x półka, 14x szuflada, kolor szary RAL7035/niebieski RAL5012
nr art.: 120412

4 746,00 zł bez VATu
5 837,58 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (38 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 353
Opis
- solidne szafy zespawane z blachy stalowej (korpus, półki i szuflady w kolorze szarym RAL7035)
- z cokołem o wysokości 70 mm (wyposażony w plastikowe ślizgacze)
- zamykanie na trzypunktowy zamek cylindryczny, w standardzie dwa klucze
- półki o nośności 80 kg dowolnie przestawne w odstępach co 25 mm
- szuflady mają wysuw 100% z łożyskami kulkowymi
- wewnętrzna strona drzwi jest perforowana w celu zamocowania uchwytów na narzędzia Q-SYSTEM
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 145 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 80 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość | 950 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość półek | 2 szt. |
| ilość szuflad | 14 szt. |
















