Modułowe rusztowanie aluminiowe S-Plus z kołami, platforma robocza 1,8 x 0,6 m, wysokość platformy 5,55 m
nr art.: 120483
EAN: 4003866535262
13 337,00 zł bez VATu
16 404,51 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (7 dni)
Opis
- obciążalność do 200 kg/m²
- według nowej normy EN 1004:2020, klasa rusztowania 3
- regulowana platforma robocza 1,8 x 0,6 m
- solidna konstrukcja składana
- łatwa, jednoręczna obsługa ramy składanej z solidnym przyciskiem blokującym: Blokowanie i zwalnianie jednym kliknięciem.
- lekkobieżna prowadnica nasadzana z twardego tworzywa sztucznego: Bez zwichrowania przy składaniu ram nasadzanych
- opatentowany zespół obrzeży: Szybkie zakładanie i mocowanie
- średnica podłużnicy i szczebli 45 mm
- przesyłka zawiera rolki kierujące 125 mm z hamulcem postojowym
Rolki można je przerobić na rolki z możliwością montażu trzpienia za pomocą adapterów rolkowych.
Parametry
| materiał konstrukcyjny | aluminium |
| ciężar | 142,6 kg |
| nośność | 200 kg |
| długość platformy | 1800 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość platformy | 600 mm |
| wysokość całkowita | 6650 mm |
| wysokość podestu | 5550 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
ciężar
wysokość całkowita
wysokość podestu
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120478
38,3 kg
1650 mm
550 mm
3 324,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120479
71,4 kg
2650 mm
1550 mm
6 619,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120480
79,5 kg
3650 mm
2550 mm
7 268,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120481
108 kg
4650 mm
3550 mm
10 085,00 zł
na zamówienie (7 dni)
120482
114,1 kg
5650 mm
4550 mm
10 515,00 zł
na zamówienie (7 dni)




















