Podwozie pod Euro skrzynki 600 x 400 mm, ażurowe, 4 kółka skrętne z szarej gumy, kolor niebieski.
nr art.: 120494
EAN: 4250979907169
125,00 zł bez VATu
153,75 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 51 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 26
Opis
- rama nośna wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, zoptymalizowana wymiarowo do standardowych skrzynek EURO 600x400 mm lub dwóch 400x300 mm
- boczna krawędź o wysokości 25 mm zapobiega ślizganiu się skrzynek
- odporność na temperaturę: od -20° C do +80° C
- zawsze na 4 kołach o śr. 100 mm
Obudowa kółek z blachy ocynkowanej, kółka z tworzywa sztucznego i obręcze z niebrudzącej szarej gumy.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| materiał obręczy | elastyczna szara guma |
| rodzaj kół | 4 kółka skrętne |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| typ powierzchni ładunkowej | rama ażurowa |
| ciężar | 3,9 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość wewnętrzna | 607 mm |
| długość zewnętrzna | 615 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość wewnętrzna | 407 mm |
| szerokość zewnętrzna | 415 mm |
| wysokość zewnętrzna | 175 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor
materiał obręczy
rodzaj kół
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120517
czerwony


elastyczna szara guma
4 kółka skrętne (2 z hamulcem)
142,00 zł
Na magazynie (95 szt.)
120520
czerwony


elastyczna szara guma
4 kółka skrętne
125,00 zł
Na magazynie (95 szt.)
120522
czerwony


elastyczna szara guma
2 kółka skrętne, 2 stałe
123,00 zł
Na magazynie (95 szt.)
120529
czerwony


biały plastik
4 kółka skrętne
125,00 zł
Na magazynie (95 szt.)
120531
czerwony


biały plastik
2 kółka skrętne, 2 stałe
123,00 zł
Na magazynie (95 szt.)
120532
czerwony


biały plastik
4 kółka skrętne (2 z hamulcem)
142,00 zł
Na magazynie (95 szt.)
120509
niebieski


biały plastik
2 kółka skrętne, 2 stałe
123,00 zł
Na magazynie (51 szt.)
120527
niebieski


elastyczna szara guma
4 kółka skrętne (2 z hamulcem)
142,00 zł
Na magazynie (51 szt.)
120514
niebieski


biały plastik
4 kółka skrętne (2 z hamulcem)
142,00 zł
Na magazynie (51 szt.)
120505
niebieski


elastyczna szara guma
2 kółka skrętne, 2 stałe
123,00 zł
Na magazynie (51 szt.)
120508
niebieski


biały plastik
4 kółka skrętne
125,00 zł
Na magazynie (51 szt.)


















