Podwozie pod Euro skrzynki 600 x 400 mm, pełne, 4 kółka skrętne z tworzywa (2 z hamulcem), kolor niebieski.
nr art.: 120513
EAN: 4250979907824
148,00 zł bez VATu
182,04 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 55 szt.
Opis
- rama nośna wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS, zoptymalizowana wymiarowo do standardowych skrzynek EURO 600x400 mm lub dwóch 400x300 mm
- boczna krawędź o wysokości 25 mm zapobiega ślizganiu się skrzynek
- odporność na temperaturę: od -20° C do +80° C
- zawsze na 4 kołach o śr. 100 mm
Obudowa kółek z blachy ocynkowanej, kółka z białego tworzywa sztucznego.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| materiał obręczy | biały plastik |
| rodzaj kół | 4 kółka skrętne (2 z hamulcem) |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 600 x 400 |
| typ powierzchni ładunkowej | rama pełna |
| ciężar | 4,1 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość wewnętrzna | 607 mm |
| długość zewnętrzna | 615 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość wewnętrzna | 407 mm |
| szerokość zewnętrzna | 415 mm |
| wysokość zewnętrzna | 175 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
kolor
materiał obręczy
rodzaj kół
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120504
czerwony


elastyczna szara guma
2 kółka skrętne, 2 stałe
129,00 zł
Na magazynie (73 szt.)
120507
czerwony


biały plastik
4 kółka skrętne
131,00 zł
Na magazynie (73 szt.)
120516
czerwony


elastyczna szara guma
4 kółka skrętne (2 z hamulcem)
147,00 zł
Na magazynie (73 szt.)
120519
czerwony


elastyczna szara guma
4 kółka skrętne
131,00 zł
Na magazynie (73 szt.)

Podwozie pod Euro skrzynki 600 x 400 mm, pełne, 2 kółka skrętne i 2 stałe z tworzywa, kolor czerwony
120530
czerwony


biały plastik
2 kółka skrętne, 2 stałe
128,00 zł
Na magazynie (73 szt.)
120534
czerwony


biały plastik
4 kółka skrętne (2 z hamulcem)
148,00 zł
Na magazynie (73 szt.)
120525
niebieski


elastyczna szara guma
2 kółka skrętne, 2 stałe
129,00 zł
Na magazynie (55 szt.)
120526
niebieski


elastyczna szara guma
4 kółka skrętne (2 z hamulcem)
147,00 zł
Na magazynie (55 szt.)
120528
niebieski


biały plastik
4 kółka skrętne
131,00 zł
Na magazynie (55 szt.)
120493
niebieski


elastyczna szara guma
4 kółka skrętne
131,00 zł
Na magazynie (55 szt.)
120510
niebieski


biały plastik
2 kółka skrętne, 2 stałe
128,00 zł
Na magazynie (55 szt.)

















