Kuweta regałowa IndustrieBox, 300 x 183 x 81 m, kolor czerwony
nr art.: 120588
EAN: 4250979900689
10,20 zł bez VATu
12,55 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 414 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 173
Opis
- dno z powierzchnią bąbelkową dla lepszego wyjmowania małych części
- wykonane z wysokogatunkowego, nietłukącego polipropylenu, odpornego na oleje, tłuszcze oraz większość kwasów i zasad
- stabilne temperaturowo w zakresie od -10°C do +60°C
- możliwość układania w stosy
- w przedniej ścianie rowki ułatwiające chwytanie oraz ramka do wkladania etykiety
- w bocznych ścianach rowki do wewnętrznego podziału za pomocą poprzecznych przegród
Parametry
| kolor | czerwony ![]() |
| ciężar | 0,28 kg |
| nośność | 5 kg |
| nośność w stosie | 15 kg |
| długość wewnętrzna | 270 mm |
| długość zewnętrzna | 300 mm |
| szerokość wewnętrzna | 170 mm |
| szerokość zewnętrzna | 183 mm |
| wysokość wewnętrzna | 75 mm |
| wysokość zewnętrzna | 81 mm |
| możliwa ilość przegródek | 4 szt. |





