Regał wtykowy ze stali szlachetnej, 4 gładkie półki, wys. x szer. x gł. 1800x1500x400 mm

Opis
- Solidny i uniwersalny system regałów
- Wysoka stabilność, jakość oraz wykonanie ze szczególną dbałością o detale
- Maksymalna higiena, idealne do zastosowania z wyrobami spożywczymi, chemicznymi oraz farmaceutycznymi
- Odporność na wysokie i niskie temperatury, wilgoć oraz różne chemikalia
- Łatwy montaż bez zastosowania śrub poprzez system wtykowy
- Gładkie półki ze stali nierdzewnej, grubość profilu 40 mm, regulacją wysokości co 100 mm
- Słupki podstawowe z wysokiej jakości stali nierdzewnej (profil kwadratowy 30 x 30 mm) z regulowanymi stópkami
Szybki montaż
Opatentowany samoblokujący system mocowania, umożliwia szybki i łatwy montaż, możliwy do wykonania przez jedną osobę bez użycia śrub i narzędzi.
Wymiary zewnętrzne
Szerokość = szerokość półki + 30 mm profil ramy nośnej
Głębokość = głębokość półki + 30 mm profil ramy nośnej
Indywidualne rozwiązania
W przypadku nie znalezienia odpowiedniego rozmiaru półek, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Przygotujemy ofertę specjalną. Maksymalny wymiar półki 600 x 2000 mm, maksymalna wysokość regału to 3 m.
Parametry
| powierzchnia | stal nierdzewna |
| powierzchnia półek | stal nierdzewna |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 800 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 150 kg |
| głębokość półki | 400 mm |
| szerokość półki | 1500 mm |
| wysokość całkowita | 1800 mm |
| ilość półek | 4 szt. |
bez VATu














