Podwozie na palety VARIABLE 800 x 600 mm, 4 kółka skrętne z szarej gumy, kolor niebieski
nr art.: 120694
EAN: 4250979909781
196,00 zł bez VATu
241,08 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 57 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 28
Opis
- rama nośna wykonana z rogów z tworzywa ABS połączonych profilami stalowymi z szarym pokryciem z tworzywa
- boczna krawędź rogów o wysokości 25 mm zapobiega ślizganiu się palet
- odporność na temperaturę: od -20° C do +80° C
- na 4 kołach o śr. 100 mm
Podstawa z blachy ocynkowanej, kółka z tworzywa sztucznego i obręcze z niebrudzącej szarej gumy.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal + tworzywo |
| materiał obręczy | elastyczna szara guma |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 805 x 605 mm |
| rodzaj kół | 4 kółka skrętne |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 800 x 600 |
| ciężar | 6,2 kg |
| nośność | 300 kg |
| długość zewnętrzna | 815 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość zewnętrzna | 615 mm |
| wys. ładunkowa | 155 mm |
| wysokość zewnętrzna | 175 mm |
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
materiał obręczy
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
123849
biały plastik
210,00 zł
Na magazynie (57 szt.)





