rabat ilościowy
Ekonomiczny regał wtykowy, wys. x gł. szer.: 2000x1000x500 mm, 6 półek z blachy stalowej, kolor szary RAL7035
nr art.: 120705

697,00 zł bez VATu
857,31 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
627,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 20 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 130
Opis
Prosty i szybki montaż bez konieczności skręcania śrubami, lecz tylko za pomocą wsuwania do samozaciskowych wycięć.
Słupki i półki są wykonane z blachy lakierowanej szarą farbą proszkową (RAL7035).
Półki mają nośność 175 kg i są przestawne w odstępie 50 mm.
Parametry
| powierzchnia półek | lakier szary RAL7035 |
| powierzchnia słupków | lakier szary RAL7035 ![]() |
| typ regału | podstawowy |
| nośność pola regałowego | 1000 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 175 kg |
| głębokość półki | 500 mm |
| szerokość półki | 1000 mm |
| wysokość całkowita | 2000 mm |
| ilość półek | 6 szt. |
Dokumenty
nazwa
Dostępne opcje
nazwa
nr art.
głębokość półki
cena za szt.
bez VATu
bez VATu
dostępność
120704
400 mm
587,00 zł
Na magazynie (11 szt.)
120706
600 mm
821,00 zł
Na magazynie (9 szt.)







