Wózek na narzędzia EUROVISION, szer. x gł. x wys: 800x440x923 mm, 8 szuflad i 7 zestawy narzędzi UNIOR, 208 szt.


Opis
- ruchome i przejrzyste przechowywanie narzędzi
- zwarta konstrukcja spawana z blachy stalowej Premium plus o grubości 1,0 mm; z poręczą
- szuflady są wymiarami dopasowane do przechowywania narzędzi w molitanowych wkładkach
- nośność szafki bez kół 1600 kg
polakierowana proszkowo lakierem eco (QualiCoat)
- górna powierzchnia do przechowywania z ochronną podkładką tekstylną
- szuflady z łożyskami kulkowymi o pełnych wysuwach teleskopowych
- wnętrze szuflad jest wyłożone wkładką ochronną
- zamykanie centralne zamkiem z wkładką cylindrycznym
- spawane nakrętki do montażu akcesoriów
- system zamykania szuflad zabezpiecza przez niekontrolowanym otwarciem
- olejo- i kwasoodporne kółka skrętne o średnicy 125mm, dwa stałe i dwa obrotowe, jedno z hamulcem
- obręcze kół z szarej gumy
Szuflady (szer. × głęb. × wys.):
7 szuflad 563x365x70 mm
1 szuflada 563x383x150 mm
Zestaw narzędzi UNIOR, 208 szt.:
115618 Zestaw kluczy, 59 szt.
115622 Zestaw wkrętaków, 30 szt.
120491 Zestaw kluczy nasadowych 1/2", 57 szt.
120499 Zestaw szczypiec i młotków, 14 szt.
120502 Zestaw narzędzi, 8 szt.
120492 Zestaw kluczy nasadowych 3/4", 22 szt.
120501 Zestaw narzędzi, 18 szt.
Parametry
| kolor drzwi | szary ![]() |
| kolor korpusu | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał obręczy | szara guma |
| nośność | 500 kg |
| nośność szuflady | 40 kg |
| głębokość | 440 mm |
| średnica koła | 120 mm |
| szerokość | 800 mm |
| wysokość | 923 mm |
| ilość szuflad | 8 szt. |















