Wózek platformowy SECO, składany uchwyt, powierzchnia ładunkowa 720x470 mm, nośność 150 kg
nr art.: 120759
EAN: 4260563729268
220,00 zł bez VATu
270,60 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 67 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 6
Opis
- składany uchwyt manipulacyjny wykonany z rury stalowej
- powierzchnia ładunkowa z elastyczną listwą zderzakową z tworzywa sztucznego
- 2 kółka skrętne i 2 stałe, czarne obręcze z poliuretanu, jedno kółko skrętne z hamulcem
- powierzchnia ładunkowa z blachy stalowej malowanej proszkowo z okleiną antypoślizgową w kolorze niebieskim
- kolor ramy: szaro-biały
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 620 x 470 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 700 x 500 |
| ciężar | 8 kg |
| nośność | 150 kg |
| długość | 720 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość | 470 mm |
| wysokość | 820 mm |
| wysokość podestu | 120 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |













