Wózek platformowy SECO, składany uchwyt, powierzchnia ładunkowa 900x600 mm, nośność 250 kg
nr art.: 120760
EAN: 4260563729275
450,00 zł bez VATu
553,50 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 20 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 6
Opis
- składany uchwyt manipulacyjny wykonany z rury stalowej
- powierzchnia ładunkowa z elastyczną listwą zderzakową z tworzywa sztucznego
- 2 kółka skrętne i 2 stałe, czarne obręcze z poliuretanu, jedno kółko skrętne z hamulcem
- powierzchnia ładunkowa z blachy stalowej malowanej proszkowo z okleiną antypoślizgową w kolorze niebieskim
- kolor ramy: szaro-biały
Parametry
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 790 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 900 x 600 |
| ciężar | 14 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość | 900 mm |
| średnica koła | 125 mm |
| szerokość | 600 mm |
| wysokość | 850 mm |
| wysokość podestu | 170 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |













