EKO STATION - do segregacji odpadów, pojemność 3 x 60 l, color szary
nr art.: 121177
EAN: 5907514312917

850,00 zł bez VATu
1 045,50 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 74 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 499
Opis
- do stosowania w pomieszczeniach
- zdejmowana górna pokrywa z otworami wrzutowymi
- korpus wykonany z lakierowanej blachy stalowej, dolna krawędź zabezpieczona gumowym profilem, który nie koroduje i chroni podłogę przed zarysowaniami
- możliwość zawieszenia pod każdym otworem worka foliowego (profile mocujące są częścią dostawy)
- alternatywnie można pod każdy otwór wstawic plastikowy pojemnik wewnętrzny, zob. akcesoria
- kolorowe naklejki są w komplecie
Parametry
| kolor | szary RAL9006 ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| odpady segregowane | tak |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | wewnętrzne |
| ciężar | 14,8 kg |
| pojemność | 180 l |
| głębokość | 310 mm |
| szerokość | 910 mm |
| wysokość | 690 mm |















