Mobilny stół warsztatowy, 4 kółka z hamulcem, dł. x gł. x wys.: 1200x700x928 mm, dolny łącznik poziomy, kolor niebieski RAL5012
nr art.: 121201

1 300,00 zł bez VATu
1 599,00 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Opis
Blat roboczy
- masywny blat wykonany z kantówek z drewna bukowego, blat jest następnie szlifowany i nasączony roztworem oleju lnianego
- ścięte krawędzie
- bez otworów montażowych
Podstawa – masywna konstrukcja stalowa polakierowana wysokiej jakości lakierem proszkowym.
Stoły dostarczane są w stanie zdemontowanym, tzn. blat nie jest połączony z podstawą ewentualnie szafką.
Zestaw 4 kółek z hamulcem, średnica 80 mm, opony z szarej gumy, maks. obciążenie 50,0 kg / 1 koło, gwint M10.
Parametry
| kolor podstawy | niebieski RAL5012 ![]() |
| materiał obręczy | szara guma |
| wykonanie | zestaw skrętny z hamulcem |
| nośność | 200 kg |
| głębokość | 700 mm |
| grubość blatu | 27 mm |
| średnica koła | 80 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 928 mm |




