Stół warsztatowy, spawany, 9 x szuflada, 1 x półka, płyta bukowa 1500x750 mm


Opis
Profesjonalne stoły warsztatowe charakteryzują się masywną spawaną konstrukcją.
Duża nośność blatu – 1000 kg sprawia, że ten typ stołu poleca się do wykorzystania w ekstremalnych warunkach.
Spawany stół roboczy
- masywna spawana konstrukcja z profili 40x40 mm
- masywny blat z drewna bukowego o grubości 40 mm, ścięte krawędzie
- konstrukcja w kolorze szarym RAL7035
Kontenery z szufladami do stołów, głębokość 700 mm
- sztywna konstrukcja z blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- szuflady mają prowadnice łożyskowe 80% o nośności 80 kg
- zamknięcie na zamek cylindryczny i system centralnego zamykania
- system blokady przed wysunięciem się większej ilości szuflad
- wnętrze szuflad jest przystosowane do montażu metalowych przegródek
- standardowe kolory: korpusy i konstrukcja w kolorze szarym RAL7035, przód szuflad i drzwiczki w kolorze niebieskim RAL5012
- perforacja umożliwiająca mocowanie wieszaków narzędzi Q-SYSTEM
- wzmocnione drzwi stalowe z jednopunktowym ryglowaniem, stopień otwarcia drzwi: 110°
Wyposażenie:
A) Szafka do zabudowania, głębokość 700 mm
1 x szuflada 90 mm
2 x szuflada 120 mm
1 x szuflada 210 mm
B) Szafka środkowa bez drzwi, głębokość 349 mm, szerokość 318 mm
1 x półka, nośność półki 20 kg
- środkowa szafka o głębokości 349 mm może być użytkowana dwustronnie, należy ustawić dwie szafki środkowe tyłem do siebie
C) Szafka do zabudowania, głębokość 700 mm
2 x szuflada 60 mm
1 x szuflada 90 mm
1 x szuflada 120 mm
1 x szuflada 210 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność | 1000 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 750 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| szerokość | 1500 mm |
| wysokość | 850 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 9 szt. |











