Stół warsztatowy, spawany, 9 x szuflada, 1 x perforowana płyta na narzędzia, płyta bukowa 2000x750 mm


Opis
Profesjonalne stoły warsztatowe charakteryzują się masywną spawaną konstrukcją.
Duża nośność blatu – 1000 kg sprawia, że ten typ stołu poleca się do wykorzystania w ekstremalnych warunkach.
Spawany stół roboczy
- masywna spawana konstrukcja z profili 40x40 mm
- masywny blat z drewna bukowego o grubości 40 mm, ścięte krawędzie
- konstrukcja w kolorze szarym RAL7035
Kontenery z szufladami do stołów, głębokość 700 mm
- sztywna konstrukcja z blachy stalowej o grubości 1,0 mm
- szuflady mają prowadnice łożyskowe 80% o nośności 80 kg
- zamknięcie na zamek cylindryczny i system centralnego zamykania
- system blokady przed wysunięciem się większej ilości szuflad
- wnętrze szuflad jest przystosowane do montażu metalowych przegródek
- standardowe kolory: korpusy i konstrukcja w kolorze szarym RAL7035, przód szuflad i drzwiczki w kolorze niebieskim RAL5012
- perforacja umożliwiająca mocowanie wieszaków narzędzi Q-SYSTEM
- wzmocnione drzwi stalowe z jednopunktowym ryglowaniem, stopień otwarcia drzwi: 110°
Perforowane płyty, wysokość 760 mm
- perforacja jest przystosowana do zawieszania uchwytów narzędzi Q-SYSTEM
- wykonane są z metalowej ocynkowanej blachy i posiadają kwadratowe otwory do mocowania do blatu stołu
- 3x kolumna (profil stalowy 30x30 mm), powierzchnia lakierowana
Wyposażenie:
A) Szafka do zabudowania
1 x szuflada 90 mm
2 x szuflada 120 mm
1 x szuflada 210 mm
B) Szafka do zabudowania
2 x szuflada 60 mm
1 x szuflada 90 mm
1 x szuflada 120 mm
1 x szuflada 210 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 750 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| szerokość | 2000 mm |
| wysokość | 1610 mm |
| ilość szuflad | 9 szt. |

















