Szafa szatniowa z wyposażeniem elektrycznym, 2 x 400 mm, na nóżkach, kolor drzwi niebieski RAL5012


Opis
- jedno gniazdo elektryczne typu E z 2 portami USB typu U
- z jednego zewnętrznego źródła zasilania możliwe jest podłączenie szeregowe max. do 20 gniazd
- z przegrodą pionową oddzielającą odzież czystą od brudnej
- moduł przyłączeniowy znajduje się na daszku skośnym szafy, który ma wys. 200 mm
- szafy wyposażone są w półkę, drążek na ubrania z 3 przesuwanymi haczykami z tworzywa oraz lustro na wewnętrznej stronie drzwi
- bezpieczny trzypunktowy zamek bębenkowy z dwoma kluczami
- malowane poprzez proces fosforanowania cyrkonowego i konwersję cyrkonową metalu – bardzo dobra przyczepność farby oraz zabezpieczenie antykorozyjne szaf
- drzwi z kratką wentylacyjną
- nadają się do suchych i wentylowanych pomieszczeń wewnętrznych
Szafy socjalne przeznaczone są do przechowywania ubrań, rzeczy osobistych wyposażone w gniazda elektryczne oraz porty USB do ładowania urządzeń elektrycznych i elektronicznych (np. telefony, laptopy, tablety, komputery).
Z zewnętrznego źródła zasilania można podłączyć max. do 20 gniazdek. Zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne pozwala w estetyczny i bezpieczny sposób poprowadzić kable z tyłu szafy.
Moduł łączeniowy posiada bezpiecznik do resetowania, zabezpieczenie przepięciowe, diodę sygnalizującą zasilanie, gniazdo do podłączenia kolejnej szafy w szeregu oraz nieodłączalny przewód zasilający wyprowadzony z tyłu szafy.
Szafka w wersji na nóżkach o wysokości 140 mm. Nóżki wyposażone są w śruby regulacyjne umożliwiające wyrównanie ewentualnych nierówności podłoża.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | na nogach |
| zamek | patentowy |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 800 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1940 mm |
| ilość kolumn | 2 szt. |
| ilość schowków w słupie | 1 szt. |











