Szafa z wyposażeniem elektrycznym, 6 schowków, wys. x szer. x gł. 1800x900x500 mm, drzwi niebieskie RAL5012


Opis
Bezpieczne przechowywanie urządzeń z funkcją ładowania.
- w kazdym schowku jedno gniazdko 230V z 2 portami USB
- w daszku skośnym szafy znajduje się elektr. moduł przyłączeniowy
- schowki z bezpiecznym zamkiem bębenkowym z dwoma kluczami
- drzwiczki z kratką wentylacyjną
- nadają się do suchych i wentylowanych pomieszczeń wewnętrznych
Z zewnętrznego źródła zasilania można podłączyć max. do 20 gniazdek. Moduł przyłączeniowy posiada bezpiecznik do resetowania 16A, zabezpieczenie przepięciowe, diodę sygnalizującą zasilanie, wew. gniazdko 230V do podłączenia kolejnej szafy w szeregu oraz nieodłączalny przewód zasilający 230V wyprowadzony z tyłu szafy.
Zastosowane rozwiązanie konstrukcyjne pozwala w estetyczny i bezpieczny sposób poprowadzić kable z tyłu szafy.
Schówki wyposażone są w drążek na ubrania z 3 przesuwanymi haczykami z tworzywa.
Wymiar wewnętrzny 1 schówka (szer. x gł. x wys): 249 x 485 x 844 mm.
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 65 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość całkowita | 900 mm |
| szerokość przedziału | 300 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 3 szt. |
| ilość schowków | 6 szt. |
| ilość schowków w słupie | 2 szt. |









