rabat ilościowy
Wychwytowa wanna z polietylenu, z kratą (PE), 1230x830x360 mm, pojemność 220 l
nr art.: 121302

1 218,00 zł bez VATu
1 498,14 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
1 157,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 227
Opis
- profilowane dno umożliwia obsługę wózkiem wysokiego podnoszenia
- załadowane palety można układać bezpośrednio na wannach
- z certyfikatem niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej (DiBT) Z-40.22-579
Do przechowywania substancji niebezpiecznych zgodnie z obowiązującymi przepisami, m.in. chemikalia, smary, kwasy, pestycydy, ługi, itp.
Wanna wykonana jest z polietylenu, w 100% szczelna, a na całej powierzchni z przetłoczeniami dla zwiększenia stabilności.
Zastosowany materiał nie koroduje i jest odporny na warunki pogodowe, wanna praktycznie nie wymaga konserwacji.
Dzięki swojej niskiej wadze łatwo się przenosi, transportuje i przechowuje.
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał | polietylen |
| wykonanie | z kratą z tworzywa sztucznego |
| ciężar | 21,5 kg |
| nośność | 600 kg |
| objętość wychwytu | 220 l |
| długość całkowita | 1230 mm |
| szerokość całkowita | 830 mm |
| wysokość całkowita | 360 mm |










