Podwozie VARIABLE 400 x 300 mm, 4 kółka skrętne z szarej gumy, kolor niebieski
nr art.: 121304
EAN: 4250979913955
131,00 zł bez VATu
161,13 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 11 szt.
Opis
- rama nośna wykonana z rogów z tworzywa ABS połączonych profilami stalowymi z szarym pokryciem z tworzywa
- boczna krawędź rogów o wysokości 25 mm zapobiega ślizganiu się skrzynek
- odporność na temperaturę: od -20° C do +80° C
- na 4 kołach o śr. 100 mm
Podstawa z blachy ocynkowanej, kółka z tworzywa sztucznego i obręcze z niebrudzącej szarej gumy.
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal + tworzywo |
| materiał obręczy | elastyczna szara guma |
| rodzaj kół | 4 kółka skrętne |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 400 x 300 |
| typ powierzchni ładunkowej | rama otwarta |
| ciężar | 4,3 kg |
| nośność | 300 kg |
| długość wewnętrzna | 403 mm |
| długość zewnętrzna | 410 mm |
| średnica koła | 100 mm |
| szerokość wewnętrzna | 303 mm |
| szerokość zewnętrzna | 310 mm |
| wysokość zewnętrzna | 175 mm |




