Szafa do wydawania czystej odzieży, 11 schowków, wys.x szer.x gł.: 1800x400x500 mm, korpus szary RAL7035/drzwi niebieskie RAL5012
nr art.: 121344

1 831,00 zł bez VATu
2 252,13 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 418
Opis
- szafy są spawane z wysokiej jakości blach stalowej (blacha o gr. 0,6 - 0,8 mm)
- wykończenie powierzchni lakierem proszkowy, technologia przygotowania powierzchni zapewnia bardzo dobrą przyczepność farby oraz odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne
- 11 skrytek w kolumnie
- każda skrytka zamykana jest niezależnym kluczem, a wspólna rama umożliwia otwarcie wszystkich skrytek równocześnie
- osoba dystrybuująca materiały ma dostęp do wszystkich skrytek
- skrytki i drzwi są zamykane na prostą zasuwkę z zamkiem cylindrycznym (w komplecie 2 klucze)
- wymiary wewnętrzne (wys. x szer. x gł.): 151x398x478 mm
- światło skrytki: (wys. x szer.): 137,6x245 mm
Parametry
| kolor drzwi | niebieski RAL5012 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | bez podstawy |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 39 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość | 400 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1800 mm |
| ilość kolumn | 1 szt. |
| ilość schowków | 11 szt. |














