Szafa do zbierania brudnej odzieży, z klapką wrzutową, wys.x szer.x gł.: 1800x400x500 mm, korpus szary RAL7035/drzwi zielonie RAL6011
nr art.: 121351

1 272,00 zł bez VATu
1 564,56 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (29 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 418
Opis
- szafy są spawane z wysokiej jakości blach stalowej (blacha o gr. 0,6 - 0,8 mm)
- wykończenie powierzchni lakierem proszkowy, technologia przygotowania powierzchni zapewnia bardzo dobrą przyczepność farby oraz odpowiednie zabezpieczenie antykorozyjne
- w drzwiach znajduje się klapa wrzutowa, która umożliwia wrzucenie brudnej odzieży wprost do założonego na ramce worka
- w środku zamontowany jest uchwyt na worek
- drzwi są zamykane na prostą zasuwkę z zamkiem cylindrycznym (w komplecie 2 klucze)
- wymiary wewnętrzne (wys. x szer. x gł.): 1759x399x478 mm
- otwórz wrzutowy (wys. x szer.): 300x262 mm
Parametry
| kolor drzwi | zielony RAL6011 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| materiał | stal |
| podstawa | bez podstawy |
| zamek | patentowy |
| ciężar | 28 kg |
| głębokość | 500 mm |
| szerokość | 400 mm |
| szerokość przedziału | 400 mm |
| wysokość | 1800 mm |














