rabat ilościowy
Kosz zewnętrzny na śmieci z tworzywa sztucznego, pojemność 50 l, czarny
nr art.: 121445
299,00 zł bez VATu
367,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
272,00 zł
dla 5 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 6 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 505
Opis
- solidny i elastyczny kosz z polietylenu, odpornego na promieniowanie ultrafioletowe
- gładka powierzchnia ułatwia czyszczenie i konserwację
- daszek chroni zawartość przed deszczem, wiatrem i niepożądanym wybieraniem odpadów
- uniwersalne mocowanie do zainstalowania na słupkach, słupach oświetleniowych lub na ścianie
- kosz jest otwierany za pomocą klucza trójkątnego (element dostawy) i zamykany jest przez zatrzaśniecie
- płyta stalowa do gaszenia papierosów
- wszystkie części metalowe są odporne na korozję
Parametry
| kolor | czarny ![]() |
| materiał konstrukcyjny | z tworzywa sztucznego |
| odpady segregowane | nie |
| pojemnik wewnętrzny | nie |
| popielniczka | nie |
| zastosowanie | zewnętrzne |
| ciężar | 5,5 kg |
| pojemność | 50 l |
| głębokość | 405 mm |
| szerokość | 465 mm |
| wysokość | 922 mm |




















