Uniwersalna składana szafa metalowa JUMBO, 4 półki, wys. x szer. x gł: 1950x1200x800 mm
nr art.: 121452

2 840,00 zł bez VATu
3 493,20 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
w drodze
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 564
Opis
- metalowa szafa z blachy stalowej
- zamykanie na trzypunktowy zamek cylindryczny, w standardzie dwa klucze
- półki o nośności 65 kg dowolnie przestawne w odstępach co 92 mm
- lakier proszkowy w kolorze jasnoszarym RAL7035
- szafa dostarczana jest w kartonie w stanie rozłożonym - łatwy montaż
Parametry
| kolor drzwi | szary RAL7035 ![]() |
| kolor korpusu | szary RAL7035 ![]() |
| konstrukcja drzwi | skrzydłowe |
| ciężar | 120 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 65 kg |
| głębokość | 800 mm |
| szerokość | 1200 mm |
| wysokość | 1950 mm |
| ilość półek | 4 szt. |






