Modułowy stół warsztatowy, blat - multiplex 1500 x 700 mm, 4 x szuflada, 1 x szafka, kolor zielony RAL6011
nr art.: 106470

5 453,00 zł bez VATu
6 707,19 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (25 dni)
Opis
- bardzo masywna konstrukcja metalowa pomalowana lakierem proszkowym w kolorach RAL
- szuflady na łożyskach kulkowych z pełnym wysunięciem 100%
- nośność szuflady 80 kg
- szuflady w jednej szafce można otworzyć jednym kluczem, zastosowano system centralnego zamka
Blat stołu wykonany jest z bukowego multipleksu o grubości 40 mm, zabezpieczony roztworem oleju lnianego z dodatkami.
Wyposażenie:
2x szuflada 100 mm
2x szuflada 200 mm
1x szafka z drzwiami 600 mm, 1x półka (można swobodnie przestawiać w odstępie 25 mm)
Parametry
| kolor drzwi | zielony RAL6011 ![]() |
| kolor korpusu | zielony RAL6011 ![]() |
| nośność | 800 kg |
| nośność półki ważne przy obciążeniu równomiernie rozłożonym po całej powierzchni półki | 50 kg |
| nośność szuflady | 80 kg |
| głębokość | 700 mm |
| głębokość szuflady | 450 mm |
| grubość blatu | 40 mm |
| szerokość | 1500 mm |
| szerokość szuflady | 450 mm |
| wysokość | 870 mm |
| ilość półek | 1 szt. |
| ilość szafek | 1 szt. |
| ilość szuflad | 4 szt. |

























