Niskie podwozie do palet 120 x 80 cm, w kształcie litery E, nośność 1000 kg
nr art.: 121464

1 160,00 zł bez VATu
1 426,80 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 4 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 28
Opis
Niska rama paletowa przeznaczone do łatwego przesuwania palet w dolnym rzędzie paletowego regału. Idealny do kompletacji palet DO i Z.
- solidna konstrukcja spawana z kątowników stalowych
- malowana niebieską farbą proszkową, odporną na uszkodzenia mechaniczne
- 5 stałych kółek nylonowych o średnicy 80 mm na łożyskach kulkowych
Parametry
| kolor | niebieski ![]() |
| materiał konstrukcyjny | stal lakierowana |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| nośność | 1000 kg |
| długość zewnętrzna | 1200 mm |
| średnica koła | 80 mm |
| szerokość zewnętrzna | 870 mm |
| wys. ładunkowa | 90 mm |
| wysokość zewnętrzna | 150 mm |








