Aluminiowa skrzynka transportowa i magazynowa, profesjonalna, pojemność 29 l
nr art.: 108199
450,00 zł bez VATu
553,50 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 3 szt.
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 393
Opis
Aluminiowe skrzynie zabezpieczają transportowany towar przed uszkodzeniem w wyniku uderzenia, przed pyłem i przed wilgocią. W standardzie są wyposażone w przechylne uchwyty sprężynowe z powłoką plastikową. Zamykanie na zasuwki zapadkowe z zamkiem prostym.
Skrzynki profesjonalne przeznaczone są do zastosowania w przemyśle, wyprodukowane są z blachy aluminiowej o grubości 1,0 mm oraz dodatkowo są wyposażone w plastikowe narożniki wzmacniające, które zwiększają możliwość ustawiania skrzyń w stosy. Przeznaczone są do użycia w temperaturach od -40 °C do +180 °C.
Parametry
| ciężar | 3,2 kg |
| nośność | 40 kg |
| pojemność | 29 l |
| długość wewnętrzna | 400 mm |
| długość zewnętrzna | 432 mm |
| szerokość wewnętrzna | 300 mm |
| szerokość zewnętrzna | 335 mm |
| wysokość wewnętrzna | 245 mm |
| wysokość zewnętrzna | 277 mm |















