rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z jednym uchwytem z pełnym wypełnieniem, 880 x 500 mm, nośność 400 kg, kolor szary antracyt RAL7016
nr art.: 121485
EAN: 4035694052888

784,00 zł bez VATu
964,32 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
699,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 33
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 / płyta szara ![]() |
| materiał ścian bocznych | płyta drewnopodobna |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 880 x 500 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 850 x 500 |
| ciężar | 26 kg |
| nośność | 400 kg |
| długość zewnętrzna | 975 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 500 mm |
| wysokość całkowita | 950 mm |
| wysokość podestu | 235 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








