rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z jednym uchwytem z pełnym wypełnieniem, 1200 x 800 mm, nośność 500 kg, kolor szary antracyt RAL7016
nr art.: 121491
EAN: 4035694053120

899,00 zł bez VATu
1 105,77 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
809,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 33
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 / płyta szara ![]() |
| materiał ścian bocznych | płyta drewnopodobna |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1230 x 800 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1200 x 800 |
| ciężar | 42 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1320 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 800 mm |
| wysokość całkowita | 990 mm |
| wysokość podestu | 280 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |








