rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z jednym uchwytem z siatką drucianą, 1000 x 600 mm, nośność 500 kg, kolor szary antracyt RAL7016
nr art.: 121495
EAN: 4035694053281

828,00 zł bez VATu
1 018,44 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
745,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (10 dni)
Pokaż ten produkt w katalogu EMPORO
Ten produkt znajduje się w katalogu na stronie 34
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
- wypełnienie uchwytu z kraty drucianej o wielkości ok 50x50 mm
Parametry
| kolor | antracyt RAL7016 / płyta szara ![]() |
| materiał ścian bocznych | siatka druciana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1030 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 600 |
| ciężar | 34 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1125 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość całkowita | 990 mm |
| wysokość podestu | 280 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |










