rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit ze trzema ściankami bocznymi z siatką drucianą, 1000 x 700 mm, nośność 500 kg, kolor szary RAL7035 /płyta szara
nr art.: 121530
EAN: 4035694053397

1 124,00 zł bez VATu
1 382,52 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
999,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- stalowa nośna rama ze wzmocnionych profili rurowych L, malowana proszkowo
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP
- powierzchnia ładunkowa wypełnienia z płyty MDF z dekorem
- wyjmowana burta o wysokosci 500 mm
- oczko siatki 50x50 mm
Parametry
| kolor | szary RAL7035 / płyta szara ![]() |
| materiał ścian bocznych | siatka druciana |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 1000 x 675 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 1000 x 700 |
| ciężar | 41,5 kg |
| nośność | 500 kg |
| długość zewnętrzna | 1190 mm |
| średnica koła | 200 mm |
| szerokość zewnętrzna | 700 mm |
| wysokość całkowita | 1015 mm |
| wysokość podestu | 295 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |










