Pudełka do regałów RackBox, 500 x 240 x 95 mm, kolor zielony
nr art.: 121555
45,01 zł bez VATu
55,36 zł z VATem

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
Na magazynie 38 szt.
Opis
- wykonane z polipropylenu
- materiał odporny na uderzenia i chemikalia
- odporność termiczna od -20°C do +80°C
- standardowa wysokość 95 mm
Przegródki z przezroczystego polistyrenu – nie są częścią dostawy pudełek, można zamówić jako dodatek.
Parametry
| kolor | zielony RAL6033 ![]() |
| ciężar | 0,5 kg |
| długość wewnętrzna | 445 mm |
| długość zewnętrzna | 500 mm |
| szerokość wewnętrzna | 210 mm |
| szerokość zewnętrzna | 240 mm |
| wysokość wewnętrzna | 88 mm |
| wysokość zewnętrzna | 95 mm |
| możliwa ilość przegródek | 6 szt. |








