rabat ilościowy
Wózek platformowy VARIOfit z jednym, składanym uchwytem, 900 x 600 mm, nośność 250 kg, kolor szary RAL7035 /płyta szara
nr art.: 121577
EAN: 4035694053533

849,00 zł bez VATu
1 044,27 zł z VATem
Cena (netto) przy zamówieniu większej ilości:
764,00 zł
dla 3 szt. i więcej

Transport gratis
przy zakupie powyżej 400 zł
szt.
na zamówienie (20 dni)
Opis
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi VARIOfit®
- centralny hamulec nożny EasySTOP
- stalowa nośna rama i składany uchwyt spawane z rur stalowych
- konstrukcja lakierowana proszkowo
- powierzchnia ładunkowa z płyty MDF z dekorem
- dwa kółka wsporcze a dwa skrętne z piasty z łożyskami kulkowymi
- obręcze kółek z szarej gumy, która nie brudzi podłogi
- 2 skrętne kółka z ochroną nóg VARIOfit® i centralny hamulec EasySTOP w standardzie
Parametry
| kolor | szary RAL7035 / płyta szara ![]() |
| materiał ścian bocznych | bez wypełnień |
| powierzchnia użytkowa dł. x szer. | 900 x 600 mm |
| rozmiar wózków Wielkość modułu w mm dla łatwiejszego porównania | 900 x 600 |
| ciężar | 23,5 kg |
| nośność | 250 kg |
| długość zewnętrzna | 995 mm |
| średnica koła | 160 mm |
| szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| wysokość całkowita | 980 mm |
| wysokość podestu | 265 mm |
| ilość pięter | 1 szt. |












